1kv Przejezdne podesty

Bezpieczeństwo na budowie – platformy i podesty nastolatki

W trakcie bardzo wielu prac na każdej budowie wykorzystuje się różne platformy i inne konstrukcje, dzięki którym można bezpiecznie wykonywać prace na wysokości. Niezależnie od tego, czy chodzi o prace murarskie, wykonanie stolarki okiennej, czy też na przykład przygotowanie pokrycia dachów, zawsze przyda się stabilne i bezpieczne rusztowanie, po którym bez problemu dostaniemy się na wymaganą wysokość. Najlepsze konstrukcje tego typu mają składane podesty, na których bardzo wygodnie można pracować, a które w razie potrzeby można bardzo szybko złożyć.
Wszystkie takie platformy i podesty niesamowicie ułatwiają prace całej ekipy. Można je także spotkać w trakcie różnego typu prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki nim można choćby dotrzeć do wszystkich trudno dostępnych w inny sposób fragmentów ścian aby móc je pomalować. Świetnie nadają się również do wszystkich prac związanych z kładzeniem różnego typu instalacji. Z powodzeniem stosuje się je do rozprowadzania okablowania strukturalnego w domkach jednorodzinnych.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

About the author