Apartamenty Sopot

Wyjeżdżając na weekend, bądź na wakacyjny tydzień lub dwa możemy zatrzymać się w apartamencie – zwykle tańszym i zarazem bardziej przestronnym i funkcjonalnym od pokoi hotelowych.
Jeśli chodzi o apartamenty Sopot ma ich pod dostatkiem. Aby znaleźć coś dla siebie wystarczy wejść na jedną z popularnych stron takich jak Airbnb, Booking.com czy Trivago.
Mieszkania wraz z częścią wypoczynkową i jadalnią mają średnio około 50  metrów kwadratowych, posiadają aneks kuchenny wyposażony w zmywarkę, niekiedy piekarnik, czy kuchenkę mikrofalową, zwykle zapewniony jest również dostęp do WiFi. Wiele wynajmowanych mieszkań jest zlokalizowanych kilkaset metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, niektóre mieszczą się nieopodal sopockiego molo i Krzywego Domku.
Sopot jest świetnym miastem na wypoczynek zarówno latem jak i zimą. Spacery nad Bałtykiem na pewno lepiej sprawdzą się w okresie letnim, jednak w chłodniejsze dni Dolny Sopot oferuje kluby i dobre restauracje na znanym głównym deptaku miasta, czyli ulicy Bohaterów Monte Cassino, aquapark dla najmłodszych, jak również kino i inne rozrywki.

About the author