Loty do Londynu

Każdy z nas na pewno chciał kiedyś zobaczyć Londyn, jedno z najsławniejszych i najciekawszych miast świata. Londyn zachwyca swoim ogromem, wielokulturowością, tradycją i niezliczoną ilością atrakcji. Z Londynem najczęściej kojarzą nam się wojskowi w futrzanych czapkach, czerwone budki telefoniczne, piętrowe autobusy, czarne taksówki, Big Ben, angielska herbata i piwo bez gazu. Jeśli na samą myśl masz dreszcze i nie możesz doczekać się wyjazdu, to zacznij szukać dogodnego połączenia do stolicy Anglii.

Najlepszym rozwiązaniem są loty do Londynu, realizowane przez tanie linie lotnicze. Warto stale monitorować strony internetowe przewoźników i szukać biletów w najniższych cenach. Bilet w jedną stronę można dostać już za kilkadziesiąt złotych. Do tego jednak należy doliczyć cenę bagażu. Do podstawowego biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny. Jednak i w mały plecak można zapakować rzeczy na kilkudniowy pobyt turystyczny.

Tanie linie lotnicze lądują przeważnie na lotniskach znajdujących się poza granicami miasta. Jednak przy portach lotniczych w Luton czy Standsted znajdują się przystanki autobusowe, z których dojedziemy szybko i sprawnie do samego centrum miasta. Komunikacja w Londynie to żaden problem, nieustannie kursują autobusy i metro. Warto skusić się na podróż i zwiedzić piękne miasto, jakim jest Londyn.

About the author