Loty Kraków Nowy Jork i Wyjazdy narciarskie Kraków

Wyjazdy narciarskie Kraków i Loty Kraków Nowy Jork

Kraków miastem otwartym na świat

Kraków należy do grupy polskich miast, które najprężniej i najszybciej się rozwijają. To prawdziwa stolica południowo-wschodniej Polski, i przede wszystkim miasto kultury, uniwersytetów oraz zabytków i sztuki.
Kraków kipi wprost historią, co widać na każdym kroku. Jednocześnie jest miastem, w którym tradycja łączy się i przeplata z nowoczesnością. To miasto szeroko otwarte nie tylko na Europę, ale i na cały świat.
Stąd między innymi organizuje się wyjazdy zimowe na narty i snowboard w Alpy i Pireneje. Bardzo atrakcyjne oferty w tym zakresie znaleźć można w internecie pod hasłem „Wyjazdy narciarskie Kraków”. Warto z nich skorzystać, planując zimowy odpoczynek z rodziną. Może być naprawdę niezapomniany.
Pisząc o Krakowie nie sposób nie wspomnieć o Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków-Balice. Port ten plasuje się na drugim miejscu w Polsce (zaraz po Warszawie) pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz liczby lotów. Stąd startują samoloty do wielu krajów na całym świecie, na przykład loty Kraków Nowy Jork.

About the author