Paralotnie kurs

Od dawna zastanawiam się nad jakimś ciekawym, nietypowym prezentem dla żony na piątą rocznicę ślubu. Długo myślałem o jakiejś egzotycznej wycieczce, jednak nie jest to takie proste zważywszy na jej napięty grafik i brak urlopu. Z podobnego powodu odpadł również prezent w postaci wykupienia jakiegoś dłuższego pobytu w spa, z resztą prezent miał być nietypowy i raczej związany z jakąś aktywnością.
Przypomniało mi się wówczas, że w zeszłym roku byliśmy na zawadach paralotniarzy i małżonka była zachwycona ich możliwościami, skusiła się nawet na krótki wspólny lot z instruktorem.
Nie mogę jej po prostu kupić paralotni, nie jest to tanie z resztą paralotnia to nie rower i trzeba mieć odpowiednie przygotowanie. Właśnie na tym będzie polegał mój prezent – wykupię jej kurs latania paralotnią. Bez problemu znalazłem ogłoszenie – paralotnie kurs dla początkujących. Wykupiłem, pozostaje tylko czekać na reakcję. Jeśli chodzi o czas, będzie mogła zrealizować go w dowolnym terminie, większość instruktorów, z którymi rozmawiałem podchodzi indywidualnie i elastycznie do tego tematu.

About the author