Pireneje kolejka wąskotorowa

Uroki Hiszpanii

Hiszpania to kraj o wielu urokach. Kusi zarówno pięknymi plażami, majestatycznymi górami, jak i bogatą architekturą. Z pewnością warto zwiedzić cały kraj. Tutaj skupimy się jednak na punktach szczególnych z których Hiszpania jest znana.

Pierwszym, co przychodzi na myśl, są hiszpańskie wyspy. Teneryfa, Ibiza to miejsca, gdzie można odpocząć i imprezować. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Hotele oferują baseny i dostęp do plaż, można także wypożyczyć samochód i samodzielnie pozwiedzać wyspę. Innym zakątkiem Hiszpanii są Pireneje. Te góry oferują szeroki wachlarz rozrywek przez cały rok. Zimą można jeździć na nartach, a latem pójść na wyprawę. Szlaki są mocno zróżnicowane, więc zarówno amatorzy jak i wielbiciele silniejszych emocji znajdą coś dla siebie. Ostatnie, o czym warto wspomnieć, to stolica – Barcelona. Trzeba ją zobaczyć dla architektury, krajobrazów, a także dla stadionu jednego z popularniejszych klubów piłkarskich świata. Jedno jest pewne, Hiszpania oferuje mnóstwo rozrywek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje

About the author