Wycieczka na Teneryfe

Wycieczka na Teneryfe
Wybór celu wakacyjnej podróży to dla wielu z nas nie lada problem. Bardzo dużo zależy od naszych osobistych preferencji, sposobu spędzania wolnego czasu i odległości, jaką gotowi jesteśmy przebyć. Dla fanów egzotycznych plaż i dzikiej natury dobrym pomysłem będzie wypad na jedną z wysp archipelagu Wysp Wielkanocnych, a konkretnie wycieczka na Teneryfe.

To największa wyspa regionu, bogata kulturowo, pełna zapierających dech widoków i niebiańskich plaż. Daje wiele możliwości i przypadnie do gustu osobom uwielbiającym relaks pod palmą, jak i tym preferującym aktywne spędzanie czasu. Średnia temperatura w najgorętszych miesiącach nie przekracza 30 stopni, a jeśli wolisz umiarkowaną pogodę, to najlepszym wyborem będzie przyjazd na przełomie maja i czerwca, gdzie temperatura oscyluje w okolicy 20 stopni.

Doświadczeni podróżnicy mogą taki wyjazd zorganizować na własną rękę, chociaż problemem może okazać się odległość dzieląca nas od wyspy. Znalezienie taniego lotu to wymaga doświadczenia, dlatego, jeśli nie chcesz przepłacać, warto przejrzeć oferty biur podróży. Teneryfa cieszy się dużą popularnością, dlatego bardzo łatwo znaleźć wycieczki w atrakcyjnych cenach.

About the author