Wycieczki do Dubaju

Poczuj Dubaj
Nie od dziś wiadomo, że Dubaj to stolica światowej turystyki. Wiele osób boi się jednak zdecydować na podróż w ten rejon świata obawiając się ogromnych kosztów. W tym artykule przedstawiony więc zostanie przykładowy koszt wycieczki do Dubaju. Jeśli temat Cię interesuje koniecznie zapoznaj się z artykułem.

Koszt wycieczki do Dubaju waha się w zależności od konkretnego celu, długości trwania podróży oraz lokalizacji noclegowej jaką wybierzemy. Jeśli naszym celem jest obejrzenie jednego z rozgrywanych w Dubaju wydarzeń sportowych lub udział w wydarzeniu kultury warto zorganizować podróż samotnie, bądź z grupą osób. Koszty lotu, jednego noclegu oraz przejazdów po mieście nie powinny przekroczyć 900 złotych.
W przypadku dłuższego pobytu, samotna organizacja podróży może być problematyczna i nastręczać wiele trudności, wówczas lepiej wybrać ofertę biura podróży. Za tygodniową wycieczkę o zróżnicowanym programie obejmującym zwiedzanie miasta, korzystanie z udogodnień z średniej jakości hotelu czy plaż zapłacić trzeba około 2500 złotych od osoby. W przypadku wyboru hotelu o wyższej klasie koszty za tygodniową wycieczkę wzrosną do 4000-5000 złotych.

About the author